КАЛЕНДАР ДЕПУТАТА
До обрання нового складу місцевих рад залишилось
-4
місяці
 
 • Головна
 • Про нас
 • Бізнес-консалтинг
 • Програми стажування
 • Міжнародні проекти
 • Регіональні проекти
 • Літні школи
 • Контакти
 • Новини

  3 жовтня 2011 року Центром муніципального менеджменту (Хабітат) спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства проведено XIІ міжнародну конференцію «УКРАЇНА - ХАБІТАТ: кращі практики. Розвиток житлово - комунального господарства малих міст», присвячену Всесвітньому Дню населених пунктів (Хабітат).
  Переглянути >>
  Партнери
  Контакти
  +38050 506 1631
  e-mail: info@habitat.org.ua
  http://www.habitat.org.ua

  Організація Об'єднаних Націй проголосила перший понеділок жовтня кожного року Всесвітнім днем населених пунктів - Хабітат. Вперше в Україні Всесвітній день Хабітат було відзначено Держкомітетом України у справах містобудування та архітектури спільно з Центром муніципального менеджменту (Хабітат) у 1994 році і 3 жовтня 2011 року вже 17-й рік поспіль в Україні відзначається Всесвітній День Хабітат.

  У 2011 році Організація Об'єднаних Націй обрала темою року «Міста та зміна клімату», яка обрана тому, що зміна клімату швидко стає однією з значущих проблем розвитку у 21-столітті. Насправді ніхто сьогодні не може реально передбачити становище, у якому можуть опинитися малі та великі міста через 10, 20 або 30 років. У цій новій урбаністичній ері, коли у малих та великих містах проживає більша частина людства, ми повинні мати на увазі, що найбільший вплив лих, обумовлених зміною клімату починається і закінчується в містах. Міста теж мають великий вплив на зміну клімату.

  Ідея заходів присвячених Всесвітньому дню Хабітат полягає в тому, щоб замислитися про стан наших міст та основного права усіх мати адекватне житло. Вона також покликана нагадати світу про свою колективну відповідальність за майбутнє життєвого середовища людини.

  ХІІ МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ "УКРАЇНА – ХАБІТАТ: кращі практики. Розвиток житлово-комунального господарства малих міст" проведено за участі Комітету Верховної Ради України з питань бюджету та Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

  Під час конференції презентовано Проект "Регіональні інвестиційні програми розвитку житлово - комунального господарства малих міст на 2012 - 2015 роки", який реалізується у рамках Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст» на засадах державно-приватного партнерства за участю понад 300 малих міст, приватних та комунальних підприємств, міжнародних організацій – донорів країн-членів ООН та Європейського Союзу, міжнародних фінансових організацій та комерційних банків, приватних інвесторів.

  На Конференції було представлено пілотні інвестиційні проекти малих міст Запорізької, Луганської, Львівської, Черкаської та Одеської областей, які планується реалізувати у рамках Регіональних інвестиційних програм розвитку житлово-комунального господарства малих міст на 2012-2015 роки та узгоджено Графік роботи Груп Управління Проектами облдержадміністрацій, міськвиконкомів, комунальних та приватних підприємств – учасників Проекту на жовтень-грудень 2011 року (90 днів).

  Для висвітлення участі малих міст у Проекті "Регіональні інвестиційні програми розвитку житлово - комунального господарства малих міст на 2012 - 2015 роки" Центром муніципального менеджменту(Хабітат) спільно з Центром інноваційних технологій започатковано проведення Моніторингу діяльності Груп Управління Проектами міськвиконкомів малих міст по впровадженню інвестиційних проектів у галузі житлово-комунального господарства. Результати моніторингу висвітлюються на сайті - http://minregionbud.citexchange.net) та щотижня подаються Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

  Групам Управління Проектами облдержадміністрацій, міськвиконкомів, комунальних та приватних підприємств – учасникам Проекту надається інформаційно-консультаційна та тренінгова підтримка Програми ООН-Хабітат по стратегічному плануванню та бізнес-плануванню з використанням ресурсів системи інтерактивного дистанційного навчання citeХchange (http://distant.citexchange.com) та Дистанційної школи муніципального управління (Хабітат) – www.habitat.org.ua).

  Організацію фінансування інвестиційних проектів комунальних та приватних підприємств здійснює ФОНД «Україна-ХАБІТАТ» за участі комерційних банків, які мають регіональні філії / відділення у містах - учасниках Проекту. Орієнтовний обсяг кредитної лінії для малих міст становить 250 млн.амер.дол.


  Головна | Про Нас | Контакти
  © Copyright ПГО "Хабітат-Центр" 2006-2014 All Rights Reserved